Back to All Events

FOOD BUSINESS CONFERENCE

baner.png

Не пропустіть! Подія, яку ми так ретельно готували для вас!

20 червня відбудеться Food Business Conference!

Конференція пройде в Києві, і складатиметься з трьох основних блоків – Food Business Conference, Food Bazaar та Food Party.

Мета конференції:
• дати розуміння і показати алгоритм створення food-бізнесу на українському ринку
• показати важливість створення food- бізнесу як однієї з УТП України
• познайомити з провідними гравцями ринку трендсеттерами, виробниками українських продуктів харчування

Серед експертів, які виступлять на конференції: Максим Храмов, Діма Борисов, Ірина Дуброцька, Світлана Нестеренко,Олександр Куриленко, Олександр Гудков. 
Спікери поділяться історіями успіху, на реальних кейсах розкажуть, як створити успішний бізнес у food-сфері. 

Конференція збере підприємців, які хочуть відкрити власний food-бізнес (точку вуличної їжі, доставку їжі, кав'ярню і т.д.),кулінарів-аматорів, кондитерів, які мріють перетворити своє хобі на бізнес, а також підприємців, що прагнуть розвивати існуючий food-бізнес.Приєднатись до конференції: https://www.facebook.com/events/786527024788242/

Родзинкою заходу є FOOD BAZAAR -ярмарок-виставка українських виробників продуктів харчування, яка проходитиме в рамках освітньої конференції Food Business Conference. FOOD BAZAAR діятиме постійно протягом всього заходу, відвідати його зможуть всі бажаючі, незважаючи на участь у конференції. Взяти участь та дізнатись білше про Food Bazaar: https://www.facebook.com/events/417476488425458/

Опісля Food Business Conference, на відвідувачів чекатиме Food Party, де всі охочі зможуть відпочити та повечеряти на Food Bazaar, взяти участь у конкурсах та розіграшах.

Але інтрига ще існує! Чекайте всі деталі на сайті вже найближчим часом!

Плануйте літні вихідні вже сьогодні!

Earlier Event: June 19
Interior LAB group
Later Event: June 21
Private day